Hakkımızda

İstanbul Likit Gaz Enerji ve Petrol Anonim Şirketi, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan almış olduğu ruhsat ile 2015 yılında LPG dağıtım firması olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. İstanbul Likit Gaz yurt içi ve yurt dışından temin ettiği LPG’nin toptan satışı ve depolama hizmetleri alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye pazarına Cezayir, Kazakistan ve Rusya’dan deniz yoluyla, Tüpraş rafinerisinden karayoluyla tedariğini sağladığımız ürünler ile kaliteden ödün vermeden LPG temini yapmaktayız. Lojistik firmamızın araçları Türkiye’nin çeşitli noktalarında bulunan LPG depolama tesislerimize taşınarak buradan müşterilerimize LPG dağıtımı sağlanmaktadır.

Ülkemizin dört farklı noktasında bulunan depolama tesislerimizle sürdürdüğümüz hizmetlerimizi altyapımızı güçlendirmek için yapmakta olduğumuz yatırımlarımızla güçlendirerek sürdürmekteyiz. Hizmetlerini EN 589 TSE ve ISO 9001:2000 kalite standartları çerçevesinde gerçekleştiren şirketimiz, emniyet ve çevre kirliliği açısından önlemlerini en üst seviyede almaktadır. Yüzde yüz yerli sermaye ile çalışan firmamız faaliyetlerini etik değerler ve dürüstlüğe dayalı ilişkiler doğrultusunda sürdürmektedir.

Misyon

Modern teknoloji, kaliteli ürün ve çağdaş işletmecilik anlayışıyla LPG sektöründeki dağıtım şirketleri arasındaki konumunu geliştirerek kaliteli ve güvenli LPG temini ve satışı sağlamaktır.

Vizyon

İstanbul Likit Gaz olarak sektöründeki pazar payını geliştirerek faaliyetlerini sürdürerek ve ürün ve hizmetlerinin niteliğini sürekli iyileştirerek müşteri beklentilerini karşılayan ve tercih edilen şirket olmaktır.

İstanbul Likitgaz

İstanbul Likit Gaz Enerji ve Petrol Anonim Şirketi, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan almış olduğu ruhsat ile 2015 yılında LPG dağıtım firması olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Adres

Şair Nazım Sok.
E Blok No:43
Çankaya/Ankara
+90 312 440 42 81
info@istanbullikitgaz.com.tr