Kurumsal

İnsan Kaynakları

En önemli sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanan İstanbul Likit Gaz olarak hedeflerimize ulaşmak için kalifiye ve mutlu çalışanlarımız olması gerektiğinin bilincindeyiz. İstanbul Likit Gaz çalışanları ile saygı çerçevesinde, sürekli temas halinde, saydam ve ulaşılabilir bir yönetim sistemine sahiptir.

Stratejilerimiz doğrultusunda insan kaynakları politikalarımız ve uygulamalarımıza verdiğimiz önemle bireysel performansı ve takım performansını geliştirme amacına yönelik iyileştirme ve geliştirme çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Çalışanlarımızın yetkinliklerini arttırmak, mesleki ve sektörel gelişimleri yakından takip ederek verimli bir şekilde çalışmalarını sürdüre bilmek amacıyla eğitim ve gelişim uygulamaları yapılmaktadır. Çalışanlarımız için sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturarak doğru kişilerin doğru pozisyonda istihdamını sağlamaktayız.

İstanbul Likitgaz

İstanbul Likit Gaz Enerji ve Petrol Anonim Şirketi, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan almış olduğu ruhsat ile 2015 yılında LPG dağıtım firması olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Adres

Şair Nazım Sok.
E Blok No:43
Çankaya/Ankara
+90 312 440 42 81
info@istanbullikitgaz.com.tr